ירון לוי משרד עורכי דין

תחום המומחיות של משרד עוה"ד ירון לוי הוא צוואות וירושות. בנוסף הוא מוסמך לערוך ייפויי כוח מתמשך, ועוד תחום בקיאות ספציפי הוא מושבים ונחלות.

מייסד המשרד, עו"ד ירון לוי, הוא בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B.) שכבר ייצג חברות גדולות דוגמת הפניקס, כלל וחברת החשמל. לאורך הקריירה צבר ניסיון רב בפתרון סוגיות מורכבות. ניסיון יקר ערך זה, ואיתו תשומת הלב המלאה לכל פרט ופרט וההבנה המשפטית הרחבה, מבטיחים את התוצאות הטובות ביותר האפשריות עבור כל לקוח, בכל תרחיש.

כמו כן מכהן עו"ד לוי בוועדת הירושה הארצית של לשכת עורכי הדין, ואינדיקציה משמעותית נוספת לכישוריו היא העובדה שהוסמך ע"י משרד המשפטים למועמדות לתפקיד עוזר שופט. ביחד עם צוות המשרד, שנבחר בקפידה, מעניק עו"ד ירון לוי שירותי ייעוץ וליווי משפטיים על בסיס מחויבות אמיתית הנובעת מהאחריות המוטלת על עורך דין.

משרד עורך דין צוואות וירושות לשקט הנפשי שלך

תחום צוואות וירושות, כמו גם שירות עריכת ייפוי כוח מתמשך, מחייב מעבר למקצועיות גם רגישות רבה. זוהי עוד איכות שמאפיינת את עו"ד ירון לוי, שמקפיד על קשב מלא לכל לקוח ולקוחה, מיפוי מדויק של הצרכים המשפטיים והאישיים, ומציאת מענה מקיף ומדויק לכל צורך. השירות הניתן במשרד מונע קונפליקטים משפחתיים לא הכרחיים ומאפשר לכל אדם לממש את רצונו גם לאחר מותו או אם חלילה הוא מאבד את היכולת לנהל את ענייניו.

באופן דומה המומחיות בכל הנוגע לנחלות במושבים מהווה בסיס איתן למיצוי הזכויות הקיימות. עו"ד ירון לוי רשם הצלחות גם במקרים הסבוכים במיוחד המערבים ירושות ונחלות, לטובת כל הצדדים המעורבים בעניין. משרד עוה"ד ירון לוי שוכן ברחוב הארבעה בתל אביב, וצוות המשרד זמין עבורכם גם במייל וגם בטלפון לאורך כל שעות העבודה, ובמקרי חירום גם לאחריהן.

למה אנחנו

customer-service gold
מענה מקיף ומדויק לכל צורך
ic11-1
ניסיון רב בתחום המשפטים
24-hours-gold
זמינות 24/7
i3 (1)
ליווי וייצוג משפטי
i1
ניהול תיקים מרובים
ic133
שירות אמין, אדיב ומקצועי
star

מענה מקיף ומדויק לכל צורך

star

ניסיון רב בתחום המשפטים​

star

זמינות 24/7

star

ליווי וייצוג משפטי

star

ניהול תיקים מורבים

star

שירות אמין, אדיב ומקצועי