הסכם ממון

עו"ד הסכם ממון

אתם עומדים להתחתן? נרגשים? למרות שאתם נמצאים ברגעים היפים ביותר שלכם ובתקופה קסומה כדאי לעשות לרגע הפרדה ולחשוב גם קדימה, על מצב שאנו מאחלים לכם שלא תגיעו אליו אך עדיף לקחת בחשבון שהוא עלול לקרות: פרידה.  ההכנה למצב זה היא בין היתר עריכת הסכם ממון בעזרתו של עו"ד הסכם ממון. נכון לומר שכמעט כל אדם שבוחר להתחתן מאחל לעצמו שזה יהיה לנצח, אך האמת היא, שגירושין הם לא עניין נדיר כל כך במחוזותינו. לכן, אם תפנו כמה שיותר מהר אל עורך דין שיוכל לערוך עבורכם הסכם ממון, לפחות תדעו שבשעת פרידה הדברים יהיו פשוטים יותר. מחפשים עו"ד מתאים? משרד עו"ד ירון לוי מתמחה בין היתר בעריכת הסכמי ממון.

למה עו"ד הסכם ממון חשוב לכם?

אנחנו חיים בעידן שבו אפשר להוריד כמעט כל הסכם מהאינטרנט. זה אומר שגם במקרה של הסכם ממון, אין ספק שתוכלו למצוא מגוון רחב של נוסחים שונים. יחד עם זאת, חשוב להבין שיש הבדל בין זה ובין שירות שאיש מקצוע כמו עו"ד הסכם ממון יוכל לתת לכם. עורך הדין ינחה אתכם בכל הפרטים שחשוב לשים דגש עליהם. הוא יוכל לבדוק את הסכם הממון שעליו אתם חותמים והוא גם יוכל להתאים אותו לנסיבות האישיות שלכם. מעבר לכל אלה, כמובן שחתימתו של עורך הדין נותנת תוקף משפטי לכל העניין, וזה נתון משמעותי ביותר. לכן, אם חשוב לכם לא רק לחתום על הסכם ממון אלא גם לדעת שהוא קביל, הרי שאתם צריכים לבחור לכם עו"ד מתאים.

עו"ד לענייני הסכמי ממון – כך תבחרו אותו

החיפוש אחר עו"ד הסכם ממון עלול להיות מתיש, והסיבה לכך ברורה: ישנם לא מעט עורכי דין לענייני משפחה אשר עורכים הסכמי ממון. עם זאת, לא כל עורך דין בתחום הזה ייתן לכם את התחושה שהוא באמת מקצועי ושאתם באמת יכולים לסמוך עליו. לכן, אם אתם רוצים לישון בשקט ולדעת שאם תבחרו להיפרד ההסכם באמת יקל עליכם, אין ספק שיש לבחור עורך דין מתאים. ירון לוי משרד עורכי דין זו הבחירה הנכונה. מעוניינים לקבל פרטים ראשונים על הסכם מסוג כזה? חייגו למספר: 054-9668700 והצטרפו לכל הלקוחות המרוצים של המשרד.

עו"ד הסכם ממון

עריכת הסכם ממון

התקופה שלאחר הצעת הנישואין בה עושים את ההכנות לחתונה היא מתקופות השיא של כל זוג, תקופה בה נראה ובצדק שחייכם המשותפים ימשכו לנצח. עם זאת, המציאות והסטטיסטיקה מראות שיכול להיות גם אחרת, כי אחד מכל שלושה זוגות בסופו של דבר מתגרש. לכן, למרות שלא נעים לחשוב על כך, זה בהחלט עלול לקרות, והדרך הנכונה להיערך לכך היא להתכונן לכך מבחינה בירוקרטית.  עריכת הסכם ממון היא צעד שרחוק מלהיות צעד רומנטי, אך ברגעי פרידה הוא מסייע להיפרד בלי להוציא על כך הון עתק וגם חוסך ויכוחים אינסופיים. הדבר משמעותי במיוחד אצל זוגות המגיעים לחתונה או לחיים משותפים כשכל אחד מהם כבר צבר הון ורכוש ורוצה להגן עליו. כדי לעשות זאת חשוב לפנות לעורך דין מומחה בתחום. צוות המשרד של ירון לוי משרד עורכי דין צבר ניסיון רב וילווה אתכם עד להגעה להסכם הוגן המתאים לשני הצדדים.

למה עריכת הסכם ממון צריכה להתבצע עם עורך דין?

בני זוג יכולים לקחת דף ועט, לרשום את הרכוש שישנו ולהחליט על אופן חלוקתו במקרה של פרידה. עם זאת, חשוב לערוך הסכם ממון  באופן מדויק ובנוכחותו של עורך דין אשר יתן לעניין תוקף משפטי.  מעבר לכך,  עריכת הסכם ממון דורשת ידע ומקצועיות חסרת פשרות. עריכה של מסמך כזה חייבת להתבצע בהתאם לחוקים רבים ולפסיקה ענפה בתחום המשפחה. לכן, אם אתם לא רוצים לחתום היום על הסכם ממון ולגלות בעתיד שאין לו באמת תוקף משפטי, כדאי שתבחרו לכם עורך דין מתאים כבר עכשיו.

חשיבות עריכת הסכם ממון

קווים לדמותו של עו"ד שיוכל לעזור לכם בצורה נכונה

עריכת הסכם ממון, כפי שראינו, זו עבודה מקצועית שצריך לבצע בהתאם לחוקים רבים ולפסיקה ענפה. לכן עליכם לחפש עורך דין שיוכל לסייע בצורה מושלמת בעניין הזה. הסכם ממון צריך להיות מפורט וברור כך שלא ישתמע לשתי פנים. חשוב לזכור שבמידה ויעשה במסמך שימוש, הדבר יקרה כאשר מערכת היחסים בין בני הזוג אינה במיטבה כך שכל סעיף שאינו רשום בצורה ברורה ומפורטת יכול להתפרש לכאן ולכאן. כדי שהסכם ממון יהיה תקף משפטית ויגן עליכם הוא צריך להיות מנוסח נכון לפי החוק אחרת הוא יתבטל. ירון לוי משרד עורכי דין מתמחה בין היתר בתחום עריכת הסכמי ממון ועושה זאת כך שהוא יהיה מותאם לשני הצדדים.

עריכת הסכם ממון

הסכם ממון
לשיחת ייעוץ חינם
לקביעת פגישת ייעוץ

עוד בנושא

עורך דין ירושות
ירושות

עורך דין ירושות כשאדם הולך לעולמו מבלי שהותיר צוואה, חוק הירושה הוא זה שמגדיר כיצד יחולק העיזבון, כלומר רכושו של הנפטר. על-מנת שיורש או יורשת

קרא עוד »
עורך דין מומחה לנחלות
נחלות

עורך דין מושבים נחלות במושבים הן נכסים ייחודיים. מאפיין נוסף הוא הערך הכספי הגבוה שלהן. בהתאם, בכל סוגיה משפטית הקשורה לנחלה במושב – בן ממשיך,

קרא עוד »
ייפוי כוח מתמשך
ייפוי כוח מתמשך

יפוי כוח מתמשך בני אדם מקבלים החלטות רבות לגבי חייהם מדי יום. למרבה הצער, ישנם מצבים שבהם היכולת להחליט אובדת, ובמקרה כזה נדרשת מציאת פתרון

קרא עוד »

לשיחת ייעוץ חינם

השאירו פרטים:

Call Now Button דילוג לתוכן